logo firmy kontakt

Łożyska i Piasty Kół


Oferujemy łożyska i piasty kół pochodzące od sprawdzonych producentów. W ofercie posiadamy zarówno same piasty, jak i zestawy (piasty zintegrowane z łożyskiem koła). Oferowane części stanowią podstawę układu przeniesienia napędu na koła, gwarantują jego właściwą pracę oraz dają pewność w pełni bezpiecznej jazdy. Przy uszkodzonych łożyskach powstają luzy koła, co w konsekwencji może doprowadzić nawet do ich zablokowania i całkowitej utraty kontroli nad prowadzonym pojazdem.

Do starszych pojazdów najczęściej przeznaczone są pojedyncze łożyska, które podtrzymują koło i umożliwiają mu wykonywanie stabilnego ruchu obrotowego. W ofercie posiadamy łożyska różniące się szerokością, średnicą wewnętrzną i zewnętrzną oraz stroną zabudowy (oś przednia, oś tylna).

W nowszych samochodach łożyska kół są zintegrowane z piastą i przytwierdzone do zwrotnicy lub osi nośnej za pomocą nakrętek. W naszej ofercie znajdą Państwo łożyska i piasty kół do:

- samochodów osobowych
- samochodów dostawczych
- maszyn

Nasi Klienci mogą kupić zarówno zestawy przeznaczone do samochodów popularnych marek, jak i łożyska oraz piasty do pojazdów rzadko spotykanych na polskich drogach.